Děti si užily barevný podzim vyráběním draků (starší děti si obkreslily šablonu draka na karton, upevnily ve svěráku a pomocí lupínkové pilky draka vyřezaly, mladší děti si draka vystřihly z papíru, děti draky zdobily různými výtvarnými technikami, předškoláci rýsovali pomocí pravítka mašličky na dračí ocásky), skládáním draků z různých materiálů a stavebnic podle fantazie, tvořením obrazů z kaštanů. Rozvíjely svoji představivost, zrakové vnímání, předmatematické dovednosti, jemnou a hrubou motoriku pomocí podzimních her a dalších aktivit.

Děti se vydaly na procházku do parku, kde udělaly z napadaného listí obrovskou hromadu, do které pak zkusily jeden po druhém skákat – děti si užily spoustu legrace. 🙂