Plánované akce

Plánované akce v měsících září, říjen 2020

Množství a charakter akcí bude ovlivněn vývojem epidemie koronaviru v ČR a v okrese Blansko.

Všechny akce se konají ve venkovních prostorách. Budeme doufat, že nám bude přát počasí.

1. 9. 2020 od 10,00 hod. a od 10,30 hod. připravili pro děti z MŠ Komenského strážníci Městské policie setkání u přechodu vozovky před ZŠ na ulici Komenského – je to již tradiční setkání. Děti se pod vedením strážníků učí správně přecházet vozovku. Zdarma.

1. 9. 2020 od 9,00 hod. a od 10,00 hod. se na školní přírodní zahradě MŠ děti dozvědí, co je to canisterapie a seznámí se s pejsky – terapeuty. Hradí MŠ.

1. 9. 2020 od 10,00 hod. proběhne ve školní přírodní zahradě MŠ ukázka práce s dravými ptáky – vybíráme 50 Kč.

1. 10. 2020 od 16,00 hod. proběhne na školní přírodní zahradě tradiční brigáda pro děti a rodiče, která bude zakončená opékáním špekáčků u ohně v amfiteátru. Kromě příjemného závěru čekají účastníky některé důležité práce – nátěr dvou domečků, zaplétání vrbových staveb, rozvoz štěpky ke keřům a další. Nářadí zajistíme, poprosíme pouze o vlastní pracovní rukavice, děkujeme! Jsme rádi, že nám pomáháte!

Další akce včas zveřejníme.

Připravujeme:

Litujeme, ale vzhledem ke zvýšenému výskytu onemocnění covid-19 se neuskuteční výtvarné dílny s rodiči – společné vyrábění figurek z přírodních materiálů v MŠ.