Skip to main content

Den otevřených dveří u Motýlků

Dne 26. 6. 2024 se v naší mateřské škole konal Den otevřených dveří pro nově přijaté děti. Motýlci si při té příležitosti užili Pirátský den – po převlečení do pirátského oblečení mohlo začít dobrodružství. Děti čekala dobrodružná a nebezpečná výprava – několik úkolů, které musí každý pirát zvládnout. Poté se děti vydaly na dlouhou plavbou lodí, kterou samy postavily. Po připlutí do přístavu zdárnou plavbu naši piráti oslavili tancem a mohli jít hledat schovaný poklad, který si rozdělili. Každý pirát si právem za svůj výkon zasloužil penízek z pokladu a pirátský diplom. Přidali se k nám i mladší kamarádi, kteří se přišli podívat, jak to u nás v Motýlkách chodí. Vyrobili si také čelenku a posílili tak náš pirátský tým, za což jsme moc rádi. Vyzkoušeli si všechny úkoly a zúčastnili se plavby. Pirátský den se moc povedl a my se těšíme v září na naše nové kamarády!