Skip to main content

Mateřská škola zahajuje provoz dne 4. 9. 2023

By 28. 8. 2023Aktuality

Vážení rodiče,

Mateřská škola Letovice, Komenského je ve  školním roce 2023/2024 poprvé otevřena dne 4. 9. 2023.Přejeme vám příjemný poslední prázdninový týden a bezproblémový start nejen pro děti, které do MŠ přijdou poprvé.
Myslíme také na naše bývalé předškoláky, které čeká 1. třída ZŠ. I těm přejeme, aby se jim ve škole líbilo a vše zvládali s úsměvem
a v pohodě.

Provoz zůstává beze změny – od 6:30 do 16:30 hod., od 15:30 do 16:30 hod. je otevřena pro děti ze Sluníček, Koťátek, Motýlků a Berušek pouze třída Sluníčka. Vchod a šatna třídy Koťátka zůstanou do 16:30 hod. otevřeny. Třídy Motýlci a Berušky budou od 15:30 uzamčeny a děti převedeny do Sluníček.

Na vaše děti i na vás rodiče čeká několik novinek – nové podlahy v 1. patře, postupná digitalizace MŠ včetně využívání aplikace Naše MŠ vámi rodiči (od poloviny září), v průběhu podzimu nové prvky na školní přírodní zahradě a skvělé moderní didaktické pomůcky a hry.
Těšíme se na nový školní rok  a na příjemnou spolupráci s vámi rodiči!

Eva Pařilová, ředitelka