Skip to main content

Děti si zahrají na drumbeny

By 11. 2. 2022Aktuality

 

Vážení rodiče,

v pondělí 14. 2. 2022 se v MŠ uskuteční muzikoterapeutický vzdělávací program

BAREVNÝ SVĚT S DRUMBENY

Programu se zúčastní všechny děti ve skupinách max. 25 dětí.

Začínat budeme ve Sluníčkách od 8:30 hod. – prosíme o včasný příchod do MŠ:

Jde o environmentálně zaměřený program s procvičením rytmizace a barev, každé dítě pracuje s jedním nástrojem

Drumben je multifunkční didaktická pomůcka, herní prvek, sedák a hudební nástroj v jednom. Přijďte se naučit, jak drumbeny používat tvořivým způsobem v hudební, výtvarné, pohybové, dramatické a environmentální výchově. Drumben splňuje kritérium hračky a je prostředkem k dalšímu rozvoji uměleckého a sociálního cítění dětí. Součástí programu budou hry se jmény a rytmizace, zapojení drumbenů do příběhů, herní a prostorové aktivity, využití drumbenů pro výtvarné aktivity, relaxační bubnování.

Věříme, že aktivity v rámci programu budou pro děti velmi přínosné a zábavné.

Program je z 50% hrazen z prostředků MŠ.

Prosíme o uhrazení 50 Kč (50% nákladů na dítě).