Skip to main content

Polodenní výlet

By 31. 5. 20212 června, 20212020 - 2021, Berušky, Fotogalerie

Ve čtvrtek 27.5. 2021 se děti z beruškové třídy vydaly na polodenní výlet do Třebětína, do kravína.

Na cestu se připravily, donesly si batůžky s pláštěnkou, daly si do nich svačinu a pak už hurá na výlet! Cestu jsme si zkrátili přes pole, kolem rybníka, poté, jsme využili dětské hřiště v ulici Rekreační a na lavečkách si děti snědly svačinu. Posilněni jsme během chvilky přišli do kravína, kde si děti prohlédly krávy, telátka, traktory, siláž,… a poslechly si od pracovnice kravína zajímavé informace o práci u zvířat. Dětem se nejvíce líbilo telátko Bělka.

Po zajímavé prohlídce kravína jsme si rozdělali na louce deku a nastal piknik v trávě, na který se děti velmi tešily. Děti si pomocí vlhčených ubrousků a dezinfekce očistily ruce a snědly si jablíčka a sladkosti od maminek. Velmi nás potěšilo, jak se děti kamarádsky chovaly, sladkosti si nabízely a dělily se o ně.

Na zpáteční cestě jsme zastavily opět na hřišti, kde si děti pohrály, odpočaly a poté se vydaly cestou ke školce.

Počasí nám přálo a věříme, že děti mají krásné zážitky, na které budou rádi vzpomínat.