Skip to main content

Vánoce za dveřmi

By 5. 1. 20217 ledna, 20212020 - 2021, Fotogalerie, Koťátka

Děti se v období adventu připravovaly na Vánoce. Vyráběly adventní věnec a adventní kalendář, ze kterého postupně každý den odstřihávaly jednu část. Za dětmi přišel do MŠ na návštěvu Mikuláš s čertem a andělem. Děti této vzácné návštěvě přednesly básně, které se naučily. V tomto předvánočním čase děti pekly linecké cukroví a vyráběly ozdoby, kterými pak ozdobily vánoční stromeček ve třídě. U vánočního stromečku ve třídě pak zpívaly vánoční písně a koledy, ochutnávaly cukroví a nakonec si prohlédly dárečky, které byly pod stromečkem. Děti se byly také podívat na výstavě betlémů na zámku. Období adventu si děti skutečně užily.

Níže je odkaz, kde naleznete videa z letošní vánoční „besídky“. 🙂 VN

https://uloz.to/file/gxRq6YFD0lxj/kotatka-besidka-2020-rar