Skip to main content

Školní přírodní zahrada MŠ Komenského má nový prvek

By 9. 9. 2020Ohlasy z akcí

Během koronavirové krize jsme v MŠ Komenského nezaháleli. Nejenže jsme stihli všechny opravy a úpravy, které jsme měli v plánu během hlavních prázdnin (malování tříd Motýlci a Berušky, nové kryty topných těles v těchto třídách, výměna garnyží, nátěry herních prvků na zahradě, údržba zeleně a samozřejmě šití roušek pro občany Letovic a CSSML), ale také se díky zřizovateli – městu Letovice a poskytnutí investičního příspěvku ve výši 200 tis. Kč podařilo vybudovat na školní přírodní zahradě altán. V poptávkovém řízení uspěla brněnská firma Acer Woodway s.r.o. . Vzhledem k tomu, že firma stihla i přes nepřízeň počasí stavbu dokončit již v červnu, mohli jsme altán využít k rozloučení s předškoláky.

Tato rozloučení sice vzhledem k 50% docházce v závěru školního roku proběhla v komorním duchu, ale přesto důstojně.

Těšíme se, jak budeme altán využívat v příštím školním roce a dalších letech. Je to krasavec! Vejde se do něho celá třída dětí a může sloužit jako venkovní učebna. Na střeše mu sedí obří střevlík, je z akátu a určitě nám bude dlouhá léta dělat radost!

Děkujeme!

 

Eva Pařilová

ředitelka MŠ