Nabídka společnosti Wattsenglish Ltd. – kroužek angličtiny

Vážení rodiče,

britská společnost Wattsenglish Ltd., která vytvořila unikátní metodiku výuky angličtiny pro děti, tvůrce jednoho z největších světových vzdělávacích You Tube kanálů s názvem Wow English Tv a řady učebních materiálů pro výuku angličtiny s názvem Wow! nabízí vašim dětem možnost výuky angličtiny přímo u nás v mateřské škole.

Jde o společnost s akreditací MŠMT a schválené doložky MŠMT k řadě učebnic Wow! pro děti od 3 do 11 let.

Nabízíme výuku v kroužku angličtiny pro děti od 3 let v odpoledních hodinách v době 15:45 – 16:15 1x týdně (út, st nebo pá dle domluvy) pod vedením vynikajícího lektora.

Kroužek je určen pro děti od 3 let s maximálním počtem 14 dětí.

Pokud budete mít zájem, můžeme uspořádat ukázkovou hodinu pro rodiče.

Cena je 2825 Kč na školní rok + 650 Kč za výukové materiály (CD, DVD, pracovní sešit).

Pokud máte o výuku angličtiny vážný zájem, hlaste se prosím u svých třídních učitelek.