Aktuálně

Informace k zápisu do mateřských škol v Letovicích


Oznámení o zápisu do letovických mateřských škol

 

Zápis do mateřských škol Komenského, Čapkova a Třebětínská

se uskuteční dne

 

2. května 2018 od 8.00 hodin do 15:30 hodin

 

v budovách jednotlivých mateřských škol.

 

Obecně závazná vyhláška města Letovice č. 1/2017 stanovuje školské obvody mateřských škol zřízených městem Letovice, rodiče však mají i nadále možnost podat žádost k předškolnímu vzdělávání do kterékoliv mateřské školy.

 

Rodiče si k zápisu přinesou:

  • vyplněnou Žádost o přijetí s vyjádřením dětského lékaře/lékařky o zdravotním stavu a řádném očkování dítěte (ke stažení na webových stránkách jednotlivých MŠ, případně k vyzvednutí v mateřských školách v termínu od 16. 4. do 20. 4. 2018).
  • rodný list dítěte
  • potvrzení o trvalém pobytu v Letovicích

 

Bližší informace najdete na webových stránkách jednotlivých mateřských škol.

 

                                                                                                          Těšíme se na vás!