Co nás v MŠ čeká v dubnu

Jaro je konečně tady, tráva na školní zahradě povyskočila, děti si můžou hrát na sluníčku. Kromě toho, že se připravujeme na tradiční Den Země, což je vždy hlavní školní akce roku (letos 17. 4. od 16:00 do 18.00 hod.) se uskuteční jarní fotografování dětí s brněnskou firmou Photodienst s.r.o., a to dne 3. 4. 2019 od 8:00 ve sluníčkové třídě. Hned další den – 4. 4. 2019 – se s dětmi vypravíme do kulturního domu na taneční vystoupení dětí navštěvujících ZUŠ Letovice, třídu p. uč. Moniky Ošlejškové. Vybíráme vstupné 10 Kč.

Dalším kulturním a společenským zážitkem bude pro děti divadelní představení Kubula a Kuba Kubikula dne 11. 4. 2019 v 10:00 hod. opět v kulturním domě. Na toto představení je vstupné 40 Kč.

Doufáme, že fotografie budou v tak dobré kvalitě, jak je u Firmy Photodienst s.r.o. zvykem a že kulturní akce dětem přinesou skvělou zábavu.