Co nás čeká v nejbližších dnech

Září je za námi, někteří se nováčci se rychle, jiní pomaleji adaptovali na mateřskou školu, paní učitelky, kamarády, styl stravování, programy ve třídách, pravidla soužití, první povinnosti. Počasí je podzimně barevné, rána chladná, jablka na stromech se vybarvují do červena a vypadají lákavě.

Ještě si stále můžeme hrát na zahradě, která skýtá nemálo zábavy a poučení. Dlouho už tomu tak nebude, zahradu je třeba připravit na zimu, udělat některé nutné práce. Jako každoročně, i letos připravujeme podzimní brigádu pro děti a rodiče.

Brigáda se uskuteční ve středu 17. 10. 2018 od 16:00 hod. v areálu školní zahrady. Bližší na plakátku na našem webu a v šatnách.

Doufejme, že nám bude přát počasí a nebudeme nuceni měnit termín.

Hned po brigádě, 18. 10. 2018 následuje návštěva divadelního představení v kulturním domě “O kůzlátkách a vlkovi“ v podání známého divadla Radost z Brna, začátek  je v 10:00 hod., vybíráme vstupné 50 Kč.

Na přelomu října a listopadu se uskuteční ve všech třídách MŠ konzultační hodiny. Bližší informace naleznete v šatnách jednotlivých tříd.

V říjnu proběhnou podzimní dílny, na konci listopadu adventní dílna, podle toho, jaké téma si jednotlivé třídy zvolí. O dílnách budete včas informováni na nástěnkách v šatnách.

Blížící se zimu a Vánoce nám připomene tradiční fotografování dětí firmou Photodienst s.r.o., které proběhne ve středu 7. 11. 2018 od 8:00 hod. v MŠ.

V pátek 9. 11. 2018 v 11 hod. navštíví naši MŠ maňáskové divadlo Šikulka s pásmem pohádek vhodným pro nejmenší děti.

Ve středu 5. 12. 2018 navštíví MŠ Mikuláš v doprovodu anděla a čerta s mikulášskou nadílkou.

V pondělí 17. 12. 2018 v 10 hod. navštívíme divadelní představení Mrazík, které pro  nás připravují studenti VOŠ a SŠ z Boskovic, Hybešova, vybíráme vstupné 20 Kč.

A pak se naplno rozjedou vánoční besídky a možná přijde i ježíšek!