Aktuálně

Co nás čeká v dubnu


Doufáme, že se nevyplní pranostika „Duben, ještě tam budem“. Ta březnová se totiž vyplnila beze zbytku, stále topíme jako o život a za kamny je rozhodně příjemněji než venku. Méně příjemný bude pohled na účet za zemní plyn…

Bez ohledu na počasí nás v dubnu čeká několik akcí, kterými si i případné nevlídné dny zpříjemníme.

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 od 8:00 hod. se budou děti, jejichž rodiče projeví o fotografování svého dítěte s motivem „Jarní skleník“ zájem fotografovat. Navštíví nás u dětí velmi oblíbený fotograf renomované brněnské firmy Photodienst s. r.o. .

Fotografování bude probíhat ve sluníčkové třídě. Prosíme rodiče vzhledem k tématu fotografie o vhodné oblečení pro děti.

Ve čtvrtek 12. 4. 2018 v 9:30 hod. naši MŠ navštíví strážníci Městské policie, kteří si přijdou s dětmi popovídat o tom, jak se chovat a jaká pravidla dodržovat, abychom nebyli vystaveni nebezpečí, vyvarovali se úrazů a pod.

V úterý 17. 4. 2018 v 10:30 hod. navštíví MŠ  klasické maňáskové Divadlo Šikulka s pásmem tří pohádek – Nepořádný medvídek, O neposlušném Matýskovi, Kamarádi z Antarktidy aneb o tučňákovi a novém přátelství. Vybíráme 40 Kč.

V pondělí 23. 4. 2018 se uskuteční vůbec největší akce, kterou MŠ Komenského spolu s partnery a za podpory Nadace města Letovice pro rozvoj kultury a životního prostředí pořádá , a sice oslava Dne Země. Akce proběhne v době od 16:00 do 18:00 hod.

na školní přírodní zahradě a malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na zábavné úkoly na různých stanovištích, hudební vystoupení, ukázku pečení v hliněné peci, vlastnoručně vyrobené perníčky, skákací hrad, zvířátka z minifarmy a další atrakce. Máme objednáno krásné jarní počasí. :-)

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 zavítáme do MKS na divadelní představení CZIDIVADLA Praha a pohádku O Křišťálovém srdci aneb Není všechno zlato, co se třpytí. Začátek je v 10:00 hod., vybíráme 40 Kč.

V pondělí 30. 4. 2018 se uskuteční od rána až do odpoledne tradiční Slet čarodějnic. Děti budou ve svých čarodějnických kostýmech plnit různé úkoly pro malé čarodějnice a čaroděje.

Věříme, že všechny akce proběhnou v radostné atmosféře ke spokojenosti dětí a v případě oslavy Dne Země i ke spokojenosti rodičů a letovické veřejnosti.