Celoškolní akce

Ve druhé polovině listopadu a první polovině prosince čekají děti v MŠ Komenského některé zajímavé akce.

Dne 23. 11. 2018 se děti zúčastní vystoupení letovických mažoretek s programem ke 25. výročí jejich založení. Taneční skupina VO CO GOU byla založena v roce 1993 a věnuje se především mažoretkovému sportu. V současné době zahrnuje cca 80 mažoretek ve věku 5 – 17 let, rozdělených do několika skupin.

Vystoupení se uskuteční už v 8:30 hod., proto prosíme rodiče, aby v tento den přivedli svoje děti do MŠ nejpozději do 8:00 hod.

Svačinu dětem vezmeme s sebou a po návratu do MŠ dostanou ještě ovoce.

Další akcí, která se uskuteční hned následující pondělí 26. 11. 2018 v 10:00 hod. bude návštěva ZUŠ a opery pro děti s názvem Peřiny. Hrají a zpívají mladí zpěváci brněnského Divadla 2 – 15. Toto představení je určeno starším dětem z mateřských škol v Letovicích a taky kapacita sálu v ZUŠ je omezena (150 míst), proto se představení zúčastní děti ze všech letovických MŠ starší čtyř let. Mladší děti zůstanou s některou paní učitelkou a školní asistentkou v MŠ, kde budou mít náhradní plnohodnotný program. Vstupné na dětskou operu je 50 Kč.

První týden v prosinci bude v MŠ jako vždy ve znamení návštěvy Mikuláše , čerta a anděla a mikulášské nadílky.

Známá trojice obejde všechny třídy dopoledne 5. 12. 2018.

Další divadelní představení, známou pohádku Mrazík-  děti uvidí  v pondělí 17. 12. 2018 v 10:00 hod. Představení zahrají studenti

Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické a Střední školy Boskovice . Vybíráme vstupné 20 Kč.

Závěr prosince bude ve znamení besídek jednotlivých tříd. O jejich termínech budou rodiče včas informováni.