Archiv

Ať je léto nebo zima, ve školce je vždycky prima!


A že je to pravda, o tom se budou moci po dvou měsících prázdnin děti z MŠ Komenského opět přesvědčit. Spolu s nimi nastoupí do MŠ celkem 40 nováčků. Těm přejeme pohodový start, zvykání na dětský kolektiv a prostředí MŠ, paní učitelky a ostatní zaměstnance, nová jídla nebo hry a další aktivity ve školní přírodní zahradě.

Během prázdnin se v MŠ nejen pečlivě uklízelo, ale měnil se také mobiliář v šatnách a umývárnách a některý další drobný nábytek.

Část prostor byla vymalována. Byl opraven plášť pece a dokončen domek, ve kterém je umístěna. Bohužel musela být odstraněna věž se skluzavkou – její oprava by již byla nerentabilní. Na její místo bude v příštím roce nainstalován jiný herní prvek.

V MŠ Komenského se bude ve školním roce 2016/2017 vzdělávat 98 dětí ve čtyřech věkově smíšených třídách, z toho 39 předškoláků, pro které bude v posledním roce před nástupem do ZŠ předškolní vzdělávání povinné.

Tak nezapomeňtě! V pondělí 4. 9. 2017 začínáme! Ať je nový školní rok úspěšný, radostný a klidný!