Akce do konce školního roku

I když počasí je už vysloveně letní a navozuje prázdninovou náladu, školní rok ještě nekončí. V úterý 18. 6. v 10:30 na nás v jízdárně zámku budou čekat členové mysliveckého sdružení OCHOZA s trofejemi, vycpanými zvířaty, loveckými puškami a fanfárami. Děti se dozví spoustu zajímavostí o myslivcích a jejich činnosti, budou si moci vše prohlédnout a kromě vycpanin i osahat.

Ve středu 19. 6. v 9:30 navštíví MŠ sokolníci Vancoš (www.vancos.cz) se sokolnickou show, která se uskuteční na školní zahradě. Vybíráme 40 Kč.

V jednotlivých třídách proběhne do konce června rozloučení s předškoláky. Každá třída si připravila rozloučení podle vlastního scénáře. Informace o rozloučení s předškoláky najdete v šatnách každé třídy.